Зміни до Порядку використання бюджетних коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно-курортним лікуванням. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

21.05.2017

В 2017 році внесені зміни до Порядку використання бюджетних коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 200, та яким установлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни. Згідно вищезазначеного Порядку учасники АТО мають можливість самостійно обирати санаторно-курортний заклад. Надання путівки учаснику АТО проводиться шляхом укладання тристороннього договору між органом соціального захисту, особою та санаторно-курортним закладом.

Гранична вартість путівки для учасника АТО у 2017 році становить    6300 грн. В путівку має бути включене проживання, триразове харчування, лікувально-діагностичні процедури. Перелік послуг може різнитися залежно від санаторію.

За бажанням особи, їй можуть бути надані додаткові послуги за умови додаткової оплати послуг за рахунок власних коштів.

За більш детальною інформацією необхідно звернутись у відділ по роботі з інвалідами, ветеранами війни та праці управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради за адресою:  вул. Шевченка, б. 44, каб. 2 або за телефоном 67 08 53.