Триває санаторно-курортне оздоровлення учасників антитерористичної операції. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Триває санаторно-курортне оздоровлення учасників антитерористичної операції.

Шановні учасники АТО!

Триває санаторно-курортне оздоровлення учасників антитерористичної операції.

Бажаючим отримати санаторно-курортне лікування необхідно звернутись до управління праці та соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання та подати:

- заяву за встановленою формою;

- медичну довідку лікувальної установи за формою № 070-о;

- копію посвідчення учасника бойових дій в АТО або інваліда війни;

- документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;

- паспорт;

- реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Відповідно до Порядку використання бюджетних коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 200, учасники АТО мають можливість самостійно обирати санаторно-курортний заклад. Надання путівки проводиться шляхом укладання тристороннього договору між органом соціального захисту, особою та санаторно-курортним закладом. Відшкодування вартості санаторно-курортного лікування відбувається шляхом  безготівкового перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги. Гранична вартість путівки складає 6300,00 грн. Термін оздоровлення 18 днів.

За більш детальною інформацією необхідно звернутись у відділ по роботі з інвалідами, ветеранами війни та праці управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради за адресою: вул. Шевченка, б. 44, каб. 2 або за телефоном 67 08 53.