Психологічна кризисна служба для учасників АТО — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

28.11.2017

Психологічна кризисна служба для учасників АТО

В збройному конфлікті на Сході України беруть участь близько 50 тис. українських солдатів, причому за останній час значно побільшало тих, хто повертається додому інвалідами не тільки у фізичному, а й у психологічному плані. Психологи зазначають, що психологічна реабілітація має важливе значення не тільки для самих вояків, а й для всього суспільства.

В Чернігові працюють кваліфіковані травмотерапевти, які допомагають подолати наслідки психологічних травм та повернутись до повноцінного життя. За допомогою звертайтесь за телефоном: 063 8090123; 063 8976691 (ОО «Психологічна кризисна служба»).