Пройти психологічну реабілітацію може кожний учасник АТО — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

06.09.2016

Пройти психологічну реабілітацію може кожний учасник АТО

Психотравмуючі події, складна соціальна ситуація яка склалася в Україні, породжує стан тривоги та переживання у населення. Особливо ця проблема стосується учасників АТО. Для подолання несприятливих наслідків стресової ситуації потрібна спрямована психологічна допомога.  Психологічна реабілітація допомагає учасникам АТО адаптуватися до мирного життя, вона є безкоштовною.

Для отримання направлення на психологічну реабілітацію  необхідно  звернутися до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.

У 2016 році психологічна реабілітація відбувається на базі наступних закладів: санаторій «Новомосковський» (с. Орловщина Дніпропетровська обл.), санаторій «Карпатські зорі» (м. Модричі Львівська обл.), ТОВ «Ріко» (м. Чернігів), ТОВ»Хирів-Рент-Інвест» (м. Хирів Львівська обл.), санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» (с. Березівське Харківська обл.).

В цих закладах учасники АТО мають можливість відпочити,  індивідуально поспілкуватись з психологом,  за бажанням побути в тиші та спокої серед мальовничих місць України. Кожний заклад має свою індивідуальну програму психологічної реабілітації.  Послуги надаються залежно від власних побажань учасника антитерористичної операції.

Яскравим прикладом є перлина Слобожанського краю, один із найстаріших європейських курортів – санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» (с. Березівське Харківська обл.).

Мальовнича територія комплексу розкинулася більш ніж на 17 гектарів, з природним парком із затишною березовою балкою біля джерела - відмінне місце для відпочинку і накопичення сил для подальшої активної діяльності.

Реабілітаційною установою надаються послуги з психологічної реабілітації, які включають:

- проведення індивідуальних та групових зустрічей з досвідченими психологами;

- відвідування музею історії курорту та екскурсії до пам’яток природи,  які  мають культурно-естетичне значення, таких як  екопарк  Фельдмана  (FeldmanEcopark) у м. Харкові;

- спортивно-оздоровчі заходи, безоплатне відвідування басейну, спортивної зали;

- освітньо-пізнавальні та релаксаційні заходи ( концерти, кіно, вечори відпочинку, користування бібліотекою, wi-fi зоною тощо).

Без додаткових витрат для учасника антитерористичної операції реабілітаційна установа надасть послуги з фізичного відновлення:

- прийом лікувальної мінеральної води «Березівська», яка за рівнем мінералізації, температурою, хімічним складом найбільш наближена до води з бельгійського курорту СПА та трускавецької води «Нафтуся»;

- лікувальна гімнастика;

- голкорефлексотерапія тощо.

За більш детальною інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради за адресою: вул. Шевченка, 44, к. 2, м. Чернігів.