Про надання психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Структура порталу  

   

18.06.2018

Про надання психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності.

Відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1057 повідомляємо, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Токарі» включений до переліку закладів, надавачів послуг із психологічної реабілітації та відповідає вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації згідно Наказу Міністерства соціальної політики України від 27.04.2018 року № 597.

Санаторій «Токарі» знаходиться за адресою: вул. Санаторна, 96, с. Токарі, м. Лебедин, Сумська область, 42215.

За додатковою інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради за адресою: вул. Шевченка, 44, каб. 2. Телефон для довідок 670-853.

Прочитано 54 разів
   
© Деснянська районна у місті Чернігові рада рада.
© Електронна адреса: deadm@desn-rada.gov.ua