Оголошено конкурс міні-гантів для роботи з дітьми героїв АТО — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Структура порталу  

   

27.06.2017

Оголошено конкурс міні-гантів для роботи з дітьми героїв АТО

Благодійна організація «Львівська освітня фундація» та проект «Старший брат» запрошує активних молодих людей стати наставниками (соціальними менторами) для діток героїв війни на Сході України.

Основна мета програми – підтримати дитину героя АТО через регулярні цікаві освітні заходи, корисне дозвілля та спілкування з наставником. Наставнику покриваються витрати на закупівлю канцтоварів, спорттоварів та інших необхідних матеріалів. Розмір гранту 6000 гривень.

Заявку на конкурс міні-грантів необхідно подати до 1 серпня 2017 року.

Для участі у конкурсі міні-грантової програми необхідно заповнити аплікаційну форму https://docs.google.com/forms/d/1E6PtMmdbX3yw_hA71X7F8-7kzydrbvB1hhpDByFdc_A/edit та надіслати скан на bigbrotherlef@gmail.com .

Контакти: координатор програми: Маріанна Білик, +380985771131; skype: marianna.kaspryshyn, e-mail: bigbrother@gmail.com .

Детально: http://www.lef.org.ua/ua/proekty/programa-starshyj-brat/ та https://biggggidea.com/opportunities/mini-granti-dlya-roboti-z-dirkami-gerov-ato/ .

За більш детальною інформацією необхідно звернутись у відділ по роботі з інвалідами, ветеранами війни та праці управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради за адресою: вул. Шевченка, б. 44, каб. 2 або за телефоном 67 08 53.

Прочитано 128 разів
   
© Деснянська районна у місті Чернігові рада рада.
© Електронна адреса: deadm@desn-rada.gov.ua