Навчання осіб з інвалідністю з числа учасників АТО — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

02.02.2018

Навчання осіб з інвалідністю з числа учасників АТО

Обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів на безповоротній основі проводить навчання та перекваліфікацію осіб з інвалідністю з числа учасників АТО.

Для цього необхідно особисто звернутись до територіального відділення фонду за місцем реєстрації проживання та надати наступні документи:

• копію паспорта (1,2,11 сторінки);
  • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або паспорта з позначкою щодо наявності права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера;
  • копію довідки МСЕК про встановлення інвалідності;
  • копію індивідуальної програми реабілітації особи з інвалідністю;
  • копію документа державного зразка про освіту (повну загальну середню освіту, базову загальну освіту);
  • копію сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти (за наявності);
  • повідомлення навчального закладу, що підтверджує його готовність надати освітні послуги особі з інвалідністю;
  • документ, що підтверджує вартість надання освітніх послуг за навчальний рік посеместрово;
  • довідка про безпосередню участь в АТО.

Між надавачем освітніх послуг, платником (відділенням Фонду) та одержувачем послуг (студентом, учнем) укладається договір про відшкодування витрат на навчання та перекваліфікацію.

Територіальне відділення Фонду відшкодовує навчальному закладу витрати на навчання особи з інвалідністю в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисом на відповідний бюджетний рік, у міру надходження коштів з Державного бюджету України шляхом по семестрового переказу коштів на рахунок навчального закладу в безготівковому порядку за умови відсутності в особи з інвалідністю незадовільних оцінок за результатами екзаменаційної сесії за попередній семестр.

Адреса Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів: 14017, м. Чернігів, вул. Вячеслава Радченка, 14, тел..: (0462) 67 28 51, Е-mail: fszicg@ukr.net

За більш детальною інформацією необхідно звернутись у відділ по роботі з інвалідами, ветеранами війни та праці управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради за адресою: вул. Шевченка, б. 44, каб. 2 або за телефоном 67 08 53.