Медико-психологічна реабілітація учасників АТО за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

13.03.2018

З початку 2018 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України здійснюється реабілітаційне лікування працівникам, в тому числі особам, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

Учасники АТО, які повернулися до роботи на підприємства, установи та організації, за рахунок коштів Фонду мають можливість у супроводі членів своєї сім’ї (чоловік/дружина, неповнолітні діти) відновити своє здоров’я в умовах санаторно-курортного закладу один раз після демобілізації. Підставою для реабілітаційного лікування є висновок лікарсько-консультативної комісії медичного закладу за профілем медико-психологічна реабілітація (порушення адаптації, розлади, пов’язані зі споживанням їжі, неорганічні розлади сну, соматоформні розлади, неврастенія).

Реабілітація відбувається відповідно до медичних показань у провідних оздоровницях України  за вибором самої особи. Перелік санаторіїв затверджується наказом виконавчої дирекції Фонду та оприлюднюється для ознайомлення на його офіційному веб-сайті. Термін лікування визначається лікуючим лікарем та ЛКК, але не може бути більше 24 днів.

Слід зазначити, що учасники АТО можуть отримати реабілітацію в супроводі членів їх сім’ї: чоловіка або дружини та неповнолітніх дітей, за яких Фонд відшкодовує санаторію витрати на проживання та харчування (без лікування).

На весь період стаціонарного та реабілітаційного лікування видається листок непрацездатності, який із шостого дня непрацездатності оплачується також за рахунок коштів Фонду.

За більш детальною інформацією можна звертатися за телефонами Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області: (0462) 774-685, 672-777.