Інформація щодо змін в Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

13.06.2018

В 2018 році внесені зміни до Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1057. Згідно вищезазначеного Порядку учасники АТО та постраждалі учасники Революції Гідності мають можливість отримати психологічну реабілітацію.

Послуги із психологічної реабілітації учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності здійснюються установами, організаціями, закладами, які включені до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації та проводиться шляхом укладання тристороннього договору між органом соціального захисту, особою та санаторно-курортним закладом.

Для проходження психологічної реабілітації учасник АТО (або постраждалий учасник Революції Гідності) подає до районного органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання заяву, копії пільгового посвідчення та документа, що підтверджує безпосередню участь а антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Гранична вартість послуг із психологічної реабілітації, наданих в умовах стаціонару за одну добу (ліжко-день) становить:

- учасника АТО та постраждалого учасника Революції Гідності – 451,70 грн з податком на додану вартість;

- особи з інвалідністю внаслідок війни – 376,40 грн без податку на додану вартість.

Тривалість проходження психологічної реабілітації становить 18 днів.

Порядком передбачена виплата грошової компенсації вартості проїзду учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності до суб’єктів надання послуг для проходження психологічної реабілітації та назад.

За більш детальною інформацією необхідно звернутись у відділ по роботі з інвалідами, ветеранами війни та праці управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради за адресою: вул. Шевченка, буд. 44, каб. 2 або за телефоном 67 08 53.