Психологічна реабілітація учасників АТО триває — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

24.05.2016

Психологічна реабілітація учасників АТО триває

Управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради постійно проводить  направлення учасників АТО на психологічну реабілітацію.

У 2016 році психологічна реабілітація  учасників АТО здійснюється в  наступних санаторіях: «Остреч» (м. Мена), «Курорт Березівські мінеральні води» (Харківська область), «Феофанія» (м. Київ), «Орізонт» (Одеська область) безкоштовно.

Видача направлення на психологічну реабілітацію здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради у відділ по роботі з інвалідами, ветеранами війни та праці (каб. № 2) за адресою: вул. Шевченка, 44, м. Чернігів, 14027, тел. 67 08 53.

Для отримання послуг з психологічної реабілітації необхідно надати наступні документи:

•      копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
  •      копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

(Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду).