Про психологічну реабілітацію учасників АТО — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

15.06.2016

Про психологічну реабілітацію учасників АТО

Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 221, передбачено здійснювати направлення на реабілітацію через органи соціального захисту населення.
Для отримання послуг з психологічної реабілітації отримувач або його законний представник звертається до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації, а отримувач або його законний представник, який переселився з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, та заповнює заяву.
До заяви додається:
1) копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
2) копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
Психологічна реабілітація постраждалих учасників АТО проводиться у наступних реабілітаційних центрах:
1.Санаторій «Новомосковський» (с. Орлівщина, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., тел. 067 633 66 15);
2.Санаторій «Карпатські зорі» ( с. Модричі, Дрогобицький р-н, Львівська обл.,
тел. 067 752 04 15);
3.ТОВ «Хирів-Рент-Інвест» (м. Хирів, Львівська обл., тел. 093 386 06 10);
4.Санаторій «Орізонт» ( смт. Сергіївка, Одеська обл., тел. 050 495 30 02,
097 570 26 45);
5.Санаторій «Березовські мінеральні води» (с. Березівське, Дергачівський р-н, Харківська обл., тел. 095 554 85 75, 098 832 19 92).
За більш детальною інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради за адресою: вул. Шевченка, 44, м. Чернігів, тел. 67 08 53.