Програма активної реабілітації «Повернення до життя» — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради
 Версія для друку
14.07.2016

Програма активної реабілітації «Повернення до життя»

Всеукраїнське громадське обєднання «Національна Асамблея інвалідів України» та офіс агенції НАТО з підтримки і постачання (NSPA) в Україні за підтримки міністерства молоді та спорту України започатковують проведення Програми активної реабілітації «Повернення до життя». Термін реалізації Програми: липень 2016 року – грудень 2017 року.

            Метою проведення Програми є реабілітація діючих та звільнених військовослужбовців і персоналу сектора безпеки і оборони України, що постраждали внаслідок проведення антитерористичної операції на сході України та повернення їх до активного життя у суспільстві.

            Програму планується реалізувати на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру у Львівській області, унікального об’єкта фізкультурно-оздоровчої реабілітації людей з інвалідністю.

Цільовою групою стануть військові та бійці добровольчих батальйонів, які отримали важкі поранення у зоні проведення АТО (мають відповідні підтверджуючі документи: посвідчення учасника бойових дій/інваліда війни або документи про поранення чи каліцтва, отримані під час проведення АТО).

Групи формуватимуться за нозологічним принципом: порушення опорно-рухового апарату, в тому числі ампутації кінцівок, травма хребта та спинного мозку, порушення зору, черепно-мозкові травми тощо.

Реабілітаційний курс розрахований на 12 днів (два тижні) для кожної особи, з можливістю повтору (за необхідності) через 3-5 місяців.

Перший табір буде проведено з 27 липня по 7 серпня.2016 року.

За більш детальною інформацією  необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради (вул. Шевченка, б. 44, каб. 2 – відділ по роботі з інвалідами, ветеранами війни та праці, тел. 67 08 53.

Прочитано 201 разів