Змінено порядок забезпечення санаторно-курортними путівками інвалідів. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Змінено порядок забезпечення санаторно-курортними путівками інвалідів.

З 2017 року змінено порядок забезпечення санаторно-курортними путівками інвалідів загального захворювання, інвалідів з дитинства та інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку та осіб, які супроводжують інвалідів І групи.

Зазначені категорії осіб мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідного профілю лікування.

Направлення до санаторно-курортного закладу відбувається відповідно до укладених трьохсторонніх договорів між  структурним підрозділом з питань соціального захисту населення, особою з інвалідністю та обраним санаторіем.

Вартість путівки відшкодовується санаторно-курортному закладу в безготівковому вигляді після закінчення лікування особи з інвалідністю.

Гранична  вартість  путівки  у  2017  році  становить: для  інвалідів  загального захворювання  - 5250 грн., для супроводжуючої   особи   інваліда

1 групи  – 4691 грн., для інвалідів спинального профілю – 18270 грн.

Забезпечення санаторно-курортними путівками відбувається відповідно черговості.

За більш детальною інформацією необхідно звернутись у відділ по роботі з інвалідами, ветеранами війни та праці управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради за адресою: вул. Шевченка, б. 44, каб. 2 або за телефоном 67 08 53.

СБУ

1 Верховна Рада