Щодо професійної реабілітації осіб з інвалідністю — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

15.11.2017

Щодо професійної реабілітації осіб з інвалідністю

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж є державним вищим навчальним закладом, який здійснює підготовку людей з особливими потребами з урахуванням обмежень їх життєдіяльності. В закладі створені побутові умови для навчання студентів з числа осіб, які переміщуються на візках. Інваліди I-III груп та інваліди з дитинства забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, проживання в гуртожитку, цілодобова медична допомога). Студентам коледжу пенсії виплачуються в повному обсязі. Вищий навчальний заклад запрошує всіх бажаючих навчатись на державній та контрактній основі.

Навчання у коледжі здійснюється за РВО «Перший (бакалаврський) рівень» на основі повної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за спеціальностями:

- «Облік і оподаткування»;

- «Економіка»;

- «Соціальна робота»;

- «Психологія».

А також, підготовка фахівців здійснюється за ОКР «Молодший спеціаліст» на основі базової загальної середньої освіти та диплому кваліфікаційного робітника за такими спеціальностями:

- «Облік і оподаткування»;

- «Економіка»;

- «Соціальна робота».

Здобуття освіти надасть людям з обмеженими можливостями в подальшому зайняти належне місце на ринку праці.

За більш детальною інформацією звертатися за адресою: Шевченко 44, каб. 2,  телефон для довідок 670-853.