Щодо професійної реабілітації інвалідів — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Щодо професійної реабілітації інвалідів

Буковинський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів здійснює набір інвалідів 1-3 групи віком від 16 років, які не потребують стороннього догляду, на професійну реабілітацію з медичним спостереженням, соціально-психологічною та іншими видами реабілітації, що забезпечать адаптацію інвалідів до професійного навчання.

Надаємо графік навчання у центрі за такими професіями:

Фахова курсова підготовка

Термін

навчання

Орієнтовний початок занять у 2017 році

4121  Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)

10,5 місяців

вересень 2017 р.

4112  Оператор комп’ютерного набору

квітень 2017 р.

вересень 2017 р.

грудень 2017 р.

7436  Швачка

травень 2017 р.

5123  Молодша медична сестра по догляду за хворими

березень 2017 р.

листопад 2017 р.

Навчання, проживання, 3-х разове харчування, медичне спостереження та соціально-психологічна реабілітація в центрі проводиться безкоштовно.

Після закінчення навчання слухачі центру отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.

За більш детальною інформацією слід звертатися до управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 44, каб. № 2.

СБУ

1 Верховна Рада