Щодо лікування в санаторно-курортних закладах. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

11.01.2017

Щодо лікування в санаторно-курортних закладах.

Одним з найважливіших завдань Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є допомога у відновленні працездатності та швидке повернення застрахованої особи до праці. Саме тому працюючі, в тому числі і працюючі учасники АТО, за наявності медичних показань мають право отримати послуги з відновлювального лікування.

Путівки до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів України видаються безкоштовно, вартість лікування оплачується Фондом. Хворі направляються безпосередньо із стаціонару лікарні за рішенням відбіркової комісії лікувально-профілактичного закладу. На період лікування у санаторії (24 дні) видається листок непрацездатності. Путівки поділу не підлягають, передача їх іншій особі або зменшення терміну лікування забороняється.

Напрямки реабілітації: церебральні порушення (інсульт), інфаркт міокарда, операція на серці, оперативні втручання на органах травлення та сечостатевої системи, ортопедичні операції, порушення обміну речовин, медико-психологічна реабілітація учасників АТО.

Для більш детальної інформації рекомендуємо звертатись до Чернігівської міської виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за адресою: вул. Музична, 1 А, м. Чернігів, тел. 678-236, 662-040.

СБУ

1 Верховна Рада