Конкурс грантів на започаткування професійної діяльності з числа внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Структура порталу  

   

01.12.2016

Конкурс грантів на започаткування професійної діяльності з числа внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю.

 

Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна асамблея осіб з інвалідністю України» в рамках проекту «Розширення можливостей для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю» проводить конкурс грантів на започаткування професійної діяльності з числа внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю.

          Загальний бюджет конкурсу складає 250 000 грн.. Бюджет індивідуального проекту не повинен перевищувати 25000 грн. (на закупівлю необхідного обладнання).

          Учасниками конкурсу можуть бути:

  • внутрішньо переміщені особи з інвалідністю;
  • внутрішньо переміщені особи, які доглядають за близькими членами сім’ї з інвалідністю тобто дитина, чоловік або дружина, батьки.

          Для осіб, які належать до вищезазначених категорій та які мають бажання взяти участь в конкурсі, необхідно заповнити проектну заявку та надіслати на електронну адресу Національної асамблеї осіб з інвалідністю України office@naiu.org.ua з приміткою «Конкурс із сприяння професійному розвитку».

          Конкурс триватиме до 5 грудня 2016 року. Оголошення результатів конкурсу 7 грудня 2016 року.

Контактні телефони Секретаріату Національної асамблеї осіб з інвалідністю України: (044) 234-01-17; 279-61-82.

          Запрошуємо бажаючих залучитися до участі в конкурсі.

Прочитано 145 разів
   
© Деснянська районна у місті Чернігові рада рада.
© Електронна адреса: deadm@desn-rada.gov.ua