Стан виробничого травматизму на підприємствах, в установах та організаціях Деснянського у місті Чернігові району за підсумками І кварталу 2017 року — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Структура порталу  

   

21.04.2017

Стан виробничого травматизму на підприємствах, в установах та організаціях Деснянського у місті Чернігові району за підсумками І кварталу 2017 року

Управлінням праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради проводиться відповідна робота спрямована на забезпечення реалізації державної політики з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності населення.

Спеціалістами управління здійснюються обстеження стану організації роботи з питань охорони праці, проводиться моніторинг стану виробничого травматизму на підприємствах, в установах та організаціях району. При проведенні обстежень здійснюється нагляд за станом санітарно-гігієнічних умов праці працівників, поліпшенням умов праці та заходами щодо запобігання і зниження виробничого травматизму.

У 1 кварталі 2017 року сталося 4 нещасні випадки на 4 підприємствах району, а саме:

- в січні 2017 року сталося 2 нещасні випадки - у ФОП Василець В.Ю. і в Чернігівській міській лікарні № 2 Чернігівської міської ради;

- в лютому 2017 року сталося 2 нещасні випадки - у КП «ЧТУ» Чернігівської міської ради і ПП ВТЦ «Медтехсервіс»;

- в березні 2017 року постраждалих працівників від нещасних випадків на підприємствах, в установах та організаціях Деснянського району міста Чернігова – немає.

Задовільний стан охорони праці мають: Чернігівська міська лікарня № 3 Чернігівської міської ради, ПП «Дальнобой-сервіс», Чернігівське міжрайонне управління водного господарства, Служба автомобільних доріг у Чернігівській області, ОЖБК м. Чернігова.

Причини нещасних випадків: травмування внаслідок особистої необережності, невиконання вимог інструкцій з охорони праці, порушення вимог безпеки під час експлуатації обладнання, невиконання посадових обов’язків.

Питання виробничого травматизму постійно розглядається на засіданнях комісії з питань безпечної життєдіяльності населення, що створена при виконкомі районної у місті ради.

Прочитано 132 разів
   
© Деснянська районна у місті Чернігові рада рада.
© Електронна адреса: deadm@desn-rada.gov.ua