Стан виробничого травматизму на підприємствах, в установах та організаціях Деснянського у місті Чернігові району за 9 місяців 2017 року. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

10.11.2017

Управлінням праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради проводиться відповідна робота спрямована на забезпечення реалізації державної політики з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності населення.

Спеціалістами управління здійснюються обстеження стану організації роботи з питань охорони праці, проводиться моніторинг стану виробничого травматизму на підприємствах, в установах та організаціях району. При проведенні обстежень здійснюється нагляд за станом санітарно-гігієнічних умов праці працівників, поліпшенням умов праці та заходами щодо запобігання і зниження виробничого травматизму.

За 9 місяців 2017 року сталося 13 нещасних випадків на 11 підприємствах району, а саме:

- у січні 2017 року сталося 2 нещасні випадки - у ФОП Василець В.Ю. і в Чернігівській міській лікарні № 2 Чернігівської міської ради;

- у лютому 2017 року сталося 2 нещасні випадки - у КП «ЧТУ» Чернігівської міської ради і ПП ВТЦ «Медтехсервіс»;

- у березні 2017 року постраждалих працівників від нещасних випадків на підприємствах, в установах та організаціях Деснянського району міста Чернігова – немає.

- у квітні 2017 року стався 1 нещасний випадок - у музичному училищі  ім. Ревуцького;

-  у травні 2017 року стався 1 нещасний випадок - у ТОВ «Транс-Лайн-Груп»;

- у червні 2017 року сталося 2 нещасні випадки - в Управлінні ДСНС у Чернігівській області і готелі «Градецький»;

- у липні 2017 року сталося 2 нещасні випадки - у КП «ЧТУ» Чернігівської міської ради і Чернігівській обласній  рятувально-водолазній службі;

- у серпні 2017 року постраждалих працівників від нещасних випадків на підприємствах, в установах та організаціях Деснянського району міста Чернігова – немає;

- у вересні 2017 року сталося 3 нещасні випадки - у ТОВ «Транс-Лайн-Груп»,ТОВ «Кофані» і Управлінні Держпраці у Чернігівській області.

Задовільний стан охорони праці мають: Чернігівська міська лікарня № 3 Чернігівської міської ради, ПП «Дальнобой-сервіс», Чернігівське міжрайонне управління водного господарства, Служба автомобільних доріг у Чернігівській області, ОЖБК           м. Чернігова, ТОВ «Богдан-Авто Чернігів», Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення», КПНЗ «Чернігівський обласний палац дітей та юнацтва»,        КП «АТП–2528» Чернігівської міської ради, аварійно-рятувальний загін спеціального призначення УДСНС України у Чернігівській області.

Причини нещасних випадків: травмування внаслідок особистої необережності, невиконання вимог інструкцій з охорони праці, порушення вимог безпеки під час експлуатації обладнання, невиконання посадових обов’язків.

Питання виробничого травматизму постійно розглядається на засіданнях комісії з питань безпечної життєдіяльності населення, що створена при виконкомі районної у місті ради.