Щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

19.07.2017

Станом на 01.07.2017 року заборгованість із виплати заробітної плати існувала на 10 підприємствах району (з них 6 – економічно-активні підприємства, 2 – підприємства-банкрути та 2 підприємства, що призупинили діяльність).

Загальна сума заборгованості становила 4386,6 тис. грн., що на 120,2 тис. грн. або на 2,7 % менше порівняно з початком поточного року.

Перелік економічно-активних підприємств-боржників району:

Підприємство

Сума боргу, тис. грн.

Керівник

1. ПАТ «Чернігівський завод радіоприладів» 2767,3 Свириденко Анатолій Олексійович
2. ПАТ «Готель «Градецький» 168,0 Полосьмак Володимир Миколайович
3. 209 Управління начальника робіт 296,0 Кутовой Віктор Костянтинович
4. Житлово-комунальне підприємство Чернігівської обласної корпорації агропромислового будівництва 66,4 Гладковська Марія Семенівна
5. ЧФ «Чернігівцивільпроектреконструкція» ДП «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція» 215,2 Слаутін Андрій Сергійович
6. ДП НАК "Надра України" "Чернігівнафтогазгеологія" 442,0 Момот Юрій Павлович

Найбільшим економічно-активним підприємством-боржником району залишається ПАТ «Чернігівський завод радіоприладів». Сума заборгованості із виплати заробітної плати на 01.07.2017 р. становила 2767,3 тис. грн. або 70 %  від загальної суми боргу всіх економічно-активних підприємств району.

Звертаємо увагу громадян, що в разі порушення їх трудових прав, зокрема по фактам невиплати заробітної плати, вони мають право звертатися до відповідних контролюючих органів (управління Держпраці у Чернігівській області, м. Чернігів, вул. П’ятницька, 39), правоохоронних органів  або до суду.

Консультації щодо застосування трудового законодавства, оплати праці можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення за адресою:  м. Чернігів, просп. Перемоги, 141, каб. 115, 116, тел. 77 77 00, 77 77 04.