Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін та доповнень до них підприємств, установ та організацій у першому кварталі 2018 року. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

04.04.2018

Зареєстровано колективних договорів та угод: ДП НАК «Надра України» «Чернігівнафтогазгеологія», ПП «Спецмашсервіс», КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер», ТОВ «Двері Булат», КВНЗ «Чернігівський музичний коледж ім. Л.М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради, Чернігівський регіональний центр фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», ПП «Панські Левади», військова частина А1710, Чернігівський ДНЗ №76 «Золота рибка» Чернігівської міської ради,ТОВ «Житлобудсервіс», ПП «Лакомка-плюс», ПП «Ріксс-плюс», ПП «Бір Хаус Кардинал- Україна», ПП «Марконі», КП «АТП-2528» Чернігівської міської ради, КП «Будинок книги» Чернігівської міської ради, ПрАТ «Чернігівська картонажно-поліграфічна фабрика», ПП «Страж», КЗ «Центр матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів» Чернігівської обласної ради, ТОВ «Агропромислова фірма «Снов», ТОВ «РІК», Чернігівське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», військова частина А0354, ТОВ «ЧЕЗАРА ДЕТАЛЬ», КП «Обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради, Чернігівський ДНЗ №1, Центру психофізичного та інтелектуального розвитку дітей Чернігівської міської ради, КП «Зеленбуд» Чернігівської міської ради, Північне територіальне квартирно-експлуатаційне управління, ПНЗ «ДЮСШ з шахів та шашок» ЧОО ФСТ «Україна».

Зареєстровано зміни та доповнення до колективних договорів: КП «Деснянське» Чернігівської міської ради, ДП «Чернігівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», КП «Муніципальна варта», військова частина А2984, Чернігівський обласний центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, ДП «Чернігівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», військова частина А4507, Чернігівська міська лікарня № 1 Чернігівської міської ради, Чернігівський базовий медичний коледж Чернігівської обласної ради, КП «АТП-2528» Чернігівської міської ради, дочірнє підприємств «171 Чернігівський ремонтний завод», міська стоматологічна поліклініка Чернігівської міської ради, ПАТ «Чернігівський завод радіоприладів», КЛПЗ «Чернігівська міська лікарня № 3» Чернігівської міської ради, військова частина А2995, Чернігівська міська лікарня №2 Чернігівської міської ради, ДУ «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області», Департамент агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації, ПП «Лакомка-плюс», ПП «Ріксс-плюс», ПП «Бір Хаус Кардинал-Україна», ПП «Марконі», КВНЗ «Чернігівський музичний коледж ім. Л.М. Ревуцького», ДП «Олімпійський навчально-спортивний центр «Чернігів», військова частина А1196, КП «Телерадіоагентство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради, ТОВ «ЧЕЗАРА ДЕТАЛЬ».

Консультації щодо змісту та оформлення колективного договору, змін та доповнень до нього можна отримати у відділі праці та нагляду за дотриманням норм пенсійного законодавства управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради за адресою: м. Чернігів, просп. Перемоги, буд. 141, каб. 116. Контактний телефон: 77 77 04.