Про повідомну реєстрацію колективних угод, колективних договорів, змін та доповнень до них підприємств, установ та організацій району у третьому кварталі 2019 року. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

03.10.2019

Зареєстровано колективні договори та угоди: Чернігівська обласна ДЮСШ осіб з інвалідністю, КП «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради, КЗ «Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій», Чернігівське колективне підприємство «Пожтехніка» ДПТ України, ТОВ «Фірма «Вега-Інтер», регіональний сервісний центр МВС в Чернігівській області, військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України, житлово-комунальне підприємство Чернігівської обласної корпорацій агропромислового будівництва, ТОВ «Лагрос ЛТД», КП «Центральний парк культури і відпочинку» Чернігівської міської ради, ПВТП «Медтехоптик», АТ «АСВІО БАНК».

Зареєстровано зміни та доповнення до колективних договорів: ТОВ «Двері Булат», КП «Деснянське» Чернігівської міської ради, КНП «Дитяча поліклініка №2» Чернігівської міської ради, ПрАТ «Чернігівська кондитерська фабрика «Стріла», Чернігівський міський центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю, КНП «Чернігівський обласний госпіталь ветеранів війни» Чернігівської обласної ради, КУ «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження» Чернігівської обласної ради, Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Чернігівський ДНЗ №52 «Сонечко» Чернігівської міської ради, ЛПЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Чернігівської обласної ради, КНП «Чернігівська міська лікарня №1» Чернігівської міської ради, КП «Чернігівський обласний театрально-видовищний дитячий (ляльковий) театр ім. О.П. Довженка» Чернігівської обласної ради, Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів, КП «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради, ПП «Альтеп-Центр.», Чернігівське регіональне управління державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», ПП «Стоматологічна клініка лікаря Вороніної», військова частина А2984, КЗ «Чернігівське обласне бюро судово-медичної експертизи», Академія Державної пенітенціарної служби, ПАТ «Чернігівське обласне підприємство автобусних станцій 17499», ТОВ «Житлобудсервіс», ПАТ «Чернігівське обласне підприємство автобусних станцій 17499», КП «Паркування та ринок» Чернігівської міської ради, ПП «Геліодента».

Консультації щодо змісту та оформлення колективного договору, змін та доповнень до нього можна отримати у відділі праці та нагляду за дотриманням норм пенсійного законодавства управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради за адресою: м. Чернігів, просп. Перемоги, буд. 141, каб. 116. Контактний телефон: 77 77 04.

СБУ

1 Верховна Рада