Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін та доповнень до них підприємств, установ та організацій у третьому кварталі 2017 року. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 70

03.10.2017

Зареєстровано колективних договорів та угод: Служба автомобільних доріг у Чернігівській області, Чернігівська обласна спілка споживчих товариств, обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, КПНЗ «ДЮСШ «Чернігів» Чернігівської міської ради, ТОВ «АДМІРАЛ МВА», ПП «Техкомсервіс», Чернігівський обласний центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, ТОВ «Лада-Спорт», Департамент агропромислового розвитку Чернігівської ОДА, ТОВ «Чернігівський деревообробний комбінат», ДНЗ №27 Чернігівської міської ради, Академія державної пенітенціарної служби.

Зареєстровано зміни та доповнення до колективних договорів: ДПТНЗ «Чернігівський професійний будівельний ліцей», ТОВ «Українська варенична», Дочірнє підприємство «171 Чернігівський ремонтний завод», КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер», УПСЗН Деснянської районної у місті Чернігові ради, ТОВ «Ресторатор Чернігів», КЗ «Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва» Чернігівської обласної ради, ДП «Чернігівський облавтодор» ВАТ «ДАК Автомобільні дороги України», військова частина А0354, Чернігівський обласний навчально-виробничий центр, КП «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради, КП «Деснянське» Чернігівської міської ради, управління освіти і науки Чернігівської ОДА, ПАТ «Чернігівський річковий порт», виконавчий апарат Чернігівської обласної організації Профспілки працівників державних установ України, ПрАТ «Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня».

Консультації щодо змісту та оформлення колективного договору, змін та доповнень до нього можна отримати у відділі праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради за адресою:  м. Чернігів, просп. Перемоги, буд. 141, каб. 116.  Контактний телефон: 77 77 04.