Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін та доповнень до них підприємств, установ та організацій у другому кварталі 2017 року. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

09.07.2017

Зареєстровано колективних договорів та угод: ПАТ «АСВІО БАНК», Чернігівський ДНЗ № 30 Чернігівської міської ради, ПАТ «Чернігівпобутрадіотехніка», КП «Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка» Чернігівської обласної ради, ТОВ «ТЕКССИЛ», КЛПЗ «Чернігівський обласний госпіталь ветеранів війни», ТОВ «ТІРСІТІ», Департамент соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації, військова частина А1624, КЗ «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з олімпійських видів» Чернігівської обласної ради, ПАТ «Чернігівське обласне підприємство автобусних станцій 17499», 1 державний пожежно-рятувальний загін УДСНС України у Чернігівській області, ТОВ «Домен-Буд», ТОВ «Вертикаль центр», ТОВ «Ресторатор Чернігів», Чернігівський ДНЗ №37 «Казка» Чернігівської міської ради, ТОВ «Сівер-МЕД», КПНЗ «ДЮСШ «Україна» Чернігівської міської ради, ТОВ «Охоронне підприємство «Варта», ТОВ «Охоронне підприємство «Фортеця», ПСК «Центр інформаційних технологій» Чернігівської обласної спілки споживчих товариств, Коледж транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету, ПКВП «Полісся-ліфтсервіс», КП «Муніципальна поліція» Чернігівської міської ради, управління соціального захисту населення Чернігівської райдержадміністрації, виконавчий апарат Чернігівської обласної організації Профспілки працівників державних установ України, Чернігівське об’єднане управління Пенсійного фонду України, Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області, КЗ «Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій», Чернігівський ДНЗ №39 Чернігівської міської ради, ПП «Альтеп-Центр», ТОВ «Українська варенична», Чернігівський ДНЗ   № 71 Чернігівської міської ради, Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 33 Чернігівської міської ради, КЗ «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп» Чернігівської обласної ради, управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області, Чернігівське колективне підприємство «Пожтехніка» ДПТ України.

Зареєстровано зміни та доповнення до колективних договорів: ТОВ «ДП «ЗАВОД РАПІД», міська стоматологічна поліклініка Чернігівської міської ради, КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер», КЛПЗ «Чернігівська міська лікарня № 3» Чернігівської міської ради, Чернігівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини, КЗ «Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана» Чернігівської обласної ради, ТОВ «Охоронне підприємство «Бастіон», Чернігівське регіональне управління державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», КП «Чернігівський обласний молодіжний театр» Чернігівської обласної ради, ТОВ «Український кардан», КМЗ «Обласний Центр медико-соціальної експертизи» Чернігівської обласної ради, ТОВ «Чернігівський ковальський завод», КП «АТП-2528» Чернігівської міської ради, КЗ «Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва», КПНЗ «Чернігівська міська школа мистецтв», Північне територіальне квартирно- експлуатаційне управління, Чернігівський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», підприємство «Навчально-методичний центр» Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, ПСК «Центр інформаційних технологій» Чернігівської обласної спілки споживчих товариств, КП «Чернігівоблагроліс» Чернігівської обласної ради, ПрАТ «Чернігів-АВТО», ТОВ «ПАВА», ТОВ «ТІРСІТІ», Чернігівська міська лікарня № 1 Чернігівської міської ради, КП «АТП-2528» Чернігівської міської ради, ДП «171 Чернігівський ремонтний завод».

Консультації щодо змісту та оформлення колективного договору, змін та доповнень до нього можна отримати у відділі праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, буд. 141, кабінет 116.

Контактний телефон: 77-77-04.