Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін та доповнень до них підприємств, установ та організацій у четвертому кварталі 2017 року. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

15.01.2018

Зареєстровано колективних договорів та угод: Агенція регіонального розвитку Чернігівської області, ДП «Олімпійський навчально-спортивний центр «Чернігів», ЧФ НАК «Украгролізинг», КЗ «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності» Чернігівської обласної ради, Чернігівська обласна організація Українського товариства сліпих, ТОВ «Сівертекс», КП «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради, ТОВ «Гарант-Автосервіс С», ТОВ «Фенікс 13», КЗ «Організаційно-методичний центр контролю, технічного нагляду та охорони культурної спадщини закладів культури і туризму» Чернігівської обласної ради, ПП «Інтермолпром», ТОВ «Інтермолпром ЛТД», ТОВ «Інтермолпром-монтаж», Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, Академія Державної пенітенціарної служби, КЗ «Чернігівська обласна бібліотека для дітей» Чернігівської обласної ради, військова частина А4444, 635 військове представництво Міністерства оборони України, КП «Надра Чернігівщини» Чернігівської обласної ради, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської районної у місті Чернігові ради, Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА, ТОВ «Курорт Аквадар», військова частина А2995.

Зареєстровано зміни та доповнення до колективних договорів: ПрАТ «Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня», КП «АТП-2528» Чернігівської міської ради, Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, військова частина А1196, військова частина А0354, ДУ «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області», КЛПЗ «Чернігівська міська лікарня № 3» Чернігівської міської ради, ТОВ «Чернігівський ковальський завод»,ТОВ «Український кардан», КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення», КП «Деснянське» Чернігівської міської ради, ДП «Чернігівський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», КП «Муніципальна варта», дочірнє підприємство «171 Чернігівський ремонтний завод», міська стоматологічна поліклініка Чернігівської міської ради, ПрАТ «Чернігівська картонажно-поліграфічна фабрика», ЛПЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Чернігівської обласної ради.

Консультації щодо змісту та оформлення колективного договору, змін та доповнень до нього можна отримати у відділі праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради за адресою: м. Чернігів, просп. Перемоги, буд. 141, каб. 116.  Контактний телефон: 77 77 04.