Про підсумки роботи з питань охорони праці та атестації робочих місць із шкідливими та важкими умовами праці за 2017 рік. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

24.01.2018

Законом України «Про місцеве самоврядування» на управління покладені обов’язки щодо соціального захисту робітників, працюючих у шкідливих та важких умовах на підприємствах, установах та організаціях району, незалежно від форм власності і господарювання.

Протягом 12 місяців 2017 р. за результатами обстежень з питань охорони праці та атестації робочих місць було проведено первинну атестацію 31 робочого місця на 7 підприємствах, установах і організаціях району і чергову атестацію 258 робочих місць на 12 підприємствах, установах і організаціях району.

За результатами атестації працівники набули право на:

- пільгове пенсійне забезпечення за Списком № 1 на 1 робочому місці 1 працівник;

- пільгове пенсійне забезпечення за Списком № 2 на  17 робочих місцях 25 працівників;

- додаткову відпустку за ст.7 Закону України «Про відпустки» - 142 працівника;

- доплату до  посадових окладів (тарифних ставок) - 140 працівників;

- отримання молока = 0,5 л. за використання хімічних речовин – 26 працівників.

З метою виконання функцій покладених на відділ праці та соціально - трудових відносин надіслано 15 листів до Управління Держпраці у Чернігівській області, щодо вжиття заходів впливу на керівників підприємств, де виявлені порушення трудового законодавства.