Інформація про проведення огляду-конкурсу з охорони праці у 2017 році. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Інформація про проведення огляду-конкурсу з охорони праці у 2017 році.

На виконання рішення виконавчого комітету Деснянської районної у місті Чернігові ради від 13.11.2017 року № 245 «Про проведення районного огляду-конкурсу з охорони праці серед підприємств, установ, організацій різної форми власності» 25 січня 2018 року було проведено огляд-конкурс з охорони праці серед підприємств, установ, організацій району.

Оглядова комісія по проведенню районного огляду-конкурсу з охорони праці вирішила визнати переможцями:

Серед підприємств, установ та організацій з чисельністю працюючих до 100 осіб:

-  приватне акціонерне товариство «Чернігівська картонажно-поліграфічна фабрика» – перше місце;

-  державне підприємство «Чернігівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» - друге місце;

-  приватне підприємство «Інтермолпром»- третє місце.

Серед підприємств, установ та організацій з чисельністю працюючих від 100 до 500 осіб:

-  комунальне підприємство «АТП-2528» Чернігівської міської ради – перше місце;

-  товариство з обмеженою відповідальністю «Чернігівський автозавод»– друге місце;

-  товариство з обмеженою відповідальністю «Промсервіс»– третє місце.

Серед підприємств, установ та організацій з чисельністю працюючих більше 500 осіб:

-  комунальний лікувально-профілактичний заклад «Чернігівський обласний онкологічний диспансер» – перше місце;

-  комунальний лікувально-профілактичний заклад «Чернігівська обласна лікарня» – друге місце;

-  комунальний лікувально-профілактичний заклад «Чернігівська міська лікарня № 3» Чернігівської міської ради – третє місце.

За активну участь в огляді-конкурсі нагородити Почесною грамотою районної у місті ради

-  міську стоматологічну поліклініку Чернігівської міської ради.