До уваги керівників підприємств, установ, організацій! — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

До уваги керівників підприємств, установ, організацій!

З метою виконання положень Закону України «Про охорону праці», широкого залучення роботодавців до питань організації безпечного ведення робіт, приведення санітарно-побутового забезпечення підприємств, установ, організацій у відповідність з чинними законодавчими та нормативними  актами, привернення уваги громадськості до вирішення цих проблем Деснянською районною у місті Чернігові радою прийняте рішення про проведення у 2017 році  районного огляду-конкурсу з охорони праці серед підприємств, установ, організацій району різної форми власності.

Запрошуємо всі підприємства, установи та організації району взяти участь в огляді-конкурсі. За довідками звертатись за адресою:

м. Чернігів, проспект Перемоги, 141, кімната № 116, тел. 77 77 04.