Щодо змін, які внесені до постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Структура порталу  

   

04.04.2017

Щодо змін, які внесені до постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування»

 Шановні громадяни!

Постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2017 року № 51 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 року № 409 «Про встановлення

державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».

Даними змінами з 1 травня 2017 року зменшено соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії, а саме:

1) для централізованого та індивідуального опалення (теплопостачання):

у разі використання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартирними приладами обліку, - 0,431 Гкал на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;

у разі використання природного газу для індивідуального опалення - 5 куб. метра природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;

у разі використання електричної енергії для індивідуального опалення - 51 кВт·г на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період.

Залежно від особливостей регіонів та типу будівель соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами визначаються з урахуванням коригуючих коефіцієнтів, які також змінені зазначеною постановою, а саме:

Назва регіону, міста

Коригуючий коефіцієнт

1-2-поверхові будівлі

будівлі на 3 і більше поверхів

Чернігівська

1,134

0,826

 

Також звертаємо вашу увагу, що відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого Постановою  Кабінету Міністрів від 21 жовтня 1995 р. № 848 (зі змінами та доповненням) після закінчення строку отримання субсидії структурні підрозділи з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, крім орендарів житлового приміщення та осіб, які звертаються за субсидією на скраплений га, тверде та рідке побутове паливо.

Громадянин, якому призначена субсидію, зобов’язаний протягом місяця поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (орендарі - про  осіб, які фактично проживають), їх соціального статусу, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, виконавців житлово-комунальних послуг, купівлю товарів або оплату послуг на суму більше 50 тис.грн шляхом подання відповідних документів.

Якщо у попередньому періоді рішення щодо призначення субсидії приймалося комісією воно переглядається у разі зміни у складі зареєстрованих осіб (фактично проживаючих) та одноразової купівлі або оплати послуг на суму більше 50000 грн. В разі наявності відповідних обставин, громадянам необхідно звертатись за призначенням субсидії на наступний термін особисто.

Стосовно призначення житлової субсидії громадянам необхідно звернутись до управління за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 44, телефон гарячої лінії 670-328,671-609.

Прочитано 131 разів
   
© Деснянська районна у місті Чернігові рада рада.
© Електронна адреса: deadm@desn-rada.gov.ua