Зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій.

Шановні громадяни!

Просимо звернути вашу увагу на те, що Постановою Кабінету Міністрів України № 735 від 13.09.2017 року внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (далі Положення), затвердженого Постановою  Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848.

Даними змінами продовжено термін подачі заяви отримувачами субсидій щодо виплати частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на  оплату  послуг  з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, а саме п. 15 Положення викладено в такій редакції: «частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на  оплату  послуг  з газо-, електропостачання для індивідуального опалення,  що  в  еквіваленті  не  перевищує вартості (станом на 1 травня  нового  неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу   або   вартості   150  кВт•г  електричної  енергії  (в  разі використання     природного   газу/електричної    енергії    для індивідуального  опалення),  перераховується  на  особовий рахунок одержувача  субсидії в банківській установі або виплачується через відділення  поштового  зв’язку  ПАТ "Укрпошта" на підставі списків таких   осіб,   які   подаються   до   1   червня  поточного  року підприємствами   -   виробниками/виконавцями   послуг   з   газо-, електропостачання    в   паперовому   та   електронному   вигляді структурному  підрозділу з питань соціального захисту населення та в  яких  зазначається  сума невикористаної субсидії. Перерахування частини  невикористаної  субсидії  на  особовий рахунок одержувача субсидії  в  банківській  установі або виплата її через відділення поштового   зв’язку   ПАТ   "Укрпошта"   здійснюється  структурним підрозділом  з  питань  соціального  захисту населення на підставі особистої  заяви  одержувача, поданої до 1 вересня поточного року. Структурний  підрозділ  з  питань  соціального  захисту  населення повідомляє одержувачу субсидії про необхідність подання зазначеної заяви.  Строк  подання  заяви може бути продовжений до 1 листопада поточного  року на підставі рішення районної, районної у мм. Києві і Севастополі  держадміністрації,  виконавчого  органу  міської, районної  у місті (у разі її утворення) ради або комісії, яка ними утворюється, якщо така заява не була подана в установлений строк з причин,  визначених  таким органом або комісією поважними».

Враховуючи зазначене, пропонуємо громадянам, які мають невикористану субсидію та які з поважних причин не подали відповідну заяву, звернутися до 1 листопада 2017 року до управління за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 44 (телефон гарячої лінії 670-328, 671-609) та подати відповідну заяву для перерахунку зазначених коштів. При собі мати паспорт та відкритий на ім’я одержувача субсидії в банківській установі рахунок.

1 Верховна Рада

2 Президент