З 1 жовтня 2019 року пільги на оплату житлово-комунальних послуг будуть надаватися у грошовій безготівковій та у готівковій формах. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

15.05.2019

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року№ 373 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі” затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Мінсоцполітики, для виплати пільг громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

З 1 жовтня 2019 року пільги на оплату житлово-комунальних послуг буде надаватися у грошовій безготівковій та у готівковій формах.

Виплата розрахованої суми пільги здійснюватиметься у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ “Ощадбанк” на підставі укладеного між Мінсоцполітики та АТ “Ощадбанк” договору.

Надання пільг у готівковій формі здійснюватиметься за заявою пільговика з місяця, що настає за місяцем подання такої заяви структурному підрозділу з питань соціального захисту населення, у якій зазначаються реквізити поточного рахунка, відкритого пільговиком в АТ“Ощадбанк”.

Якщо в одному житловому приміщенні право на пільги мають кілька пільговиків, розрахунок суми пільги здійснюватиметься одному із таких пільговиків, який має право на більший за розміром відсоток знижки з оплати житлово-комунальних послуг, з урахуванням розміру пільг інших пільговиків.

З порушеного питання Ви можете звернутись до Управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 44, каб. № 1, тел. 673-502.