Щодо виплати разової грошової допомоги до 5 травня — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Щодо виплати разової грошової допомоги до 5 травня

Управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради повідомляє, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 5 квітня 2017 року № 223 “Деякі питання виплати у 2017 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”.

Постановою встановлено такі розміри разової грошової допомоги до 5 травня у 2017 році:
1) інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:
-  I групи — 3 500 гривень;
-  II групи — 3 100 гривень;
- III групи — 2 700 гривень;
2) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, — 1 200 гривень;
3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, — 3 500 гривень;
4) членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, — 600 гривень;
5) учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога — 500 гривень.

Виплату разової грошової допомоги до 5 травня у 2017 році буде проведено шляхом перерахування коштів через відділення зв’язку або установи банків на особові рахунки громадян за місцем отримання пенсії (особам, які не є пенсіонерами, ― за місцем їх проживання).

1 Верховна Рада

2 Президент