Щодо прийому заяв в електронній формі для призначення допомоги при народженні дитини. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

12.07.2017

Шановні громадяни!

Департаментом соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації 07 липня 2017 року підписано Меморандум про співпрацю з Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області.

Відтепер безпосередньо в пологовому будинку Чернігівської міської ради спеціалістами Чернігівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, крім послуги по оформленню свідоцтва про народження дитини, батькам новонароджених буде надаватись послуга з прийому заяв в електронній формі для призначення допомоги при народженні дитини.

1 Верховна Рада

2 Президент