Про середню вартість путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

28.03.2018

Управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради повідомляє, що наказом Міністерства соціальної політики України від 20.02.2018 р. № 257 «Про встановлення середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою» установлено середню вартість путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою на 2018 рік, у сумі 481,00 грн.