Про розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2018 рік. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

23.03.2018

Управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради повідомляє, що наказом Міністерства соціальної політики України від 23.01.2018 р. № 75 «Про встановлення розмірів грошової компенсації вартості продуктів харчування громадянам на 2018 рік» затверджено розміри грошової компенсації вартості продуктів громадянам, віднесеним до категорії 1 та 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2018 рік, становлять:

- для осіб, віднесених до категорії 1, - 398,40 грн;

- для осіб, віднесених до категорії 2 – 199,20 грн.

Постанова набирає чинності та застосовується з 01 січня 2018 року.