Інформація щодо норм надання послуг з вивезення рідких побутових відходів у м. Чернігові — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Структура порталу  

   

01.12.2014

Інформація щодо норм надання послуг з вивезення рідких побутових відходів у м. Чернігові

З 1 січня 2015 року вступає в дію рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 17.11.2014 № 337 “Про затвердження норм надання послуг з вивезення рідких побутових відходів у м. Чернігові”, яким затверджено норми надання послуг з вивезення рідких побутових відходів в розрахунку на одну особу на добу для житлових будинків, які не приєднані до системи централізованого водовідведення та необладнані засобами обліку, а саме, для житлових будинків:

  • без централізованого водопостачання – 25 л/добу;
  • з водопроводом і місцевою каналізацією (вигрібом) без ванни і без газопостачання - 70 л/добу;
  • з водопроводом і місцевою каналізацією (вигрібом) без ванни з газопостачання - 90 л/добу;
  • з водопроводом і місцевою каналізацією (вигрібом) з ваннами та газовим водонагрівачем – 125 л/добу.

Відповідно до зазначеного рішення пільги будуть надаватись споживачам в межах норм надання послуг з вивезення рідких побутових відходів, а споживачам, що мешкають в житлових будинках, обладнаних засобами обліку – з урахуванням фактичного використання води.
У разі виникнення питань щодо надання пільг слід звертатися до управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченко, 44, телефон для довідок: 67 18 54.

Прочитано 351 разів
   
© Деснянська районна у місті Чернігові рада рада.
© Електронна адреса: deadm@desn-rada.gov.ua