Інформація про санаторно-курортні заклади, які забезпечують осіб з інвалідністю, громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та учасників антитерористичної операції послугами із санаторно-курортного лікування. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Структура порталу  

   

05.11.2017

Інформація про санаторно-курортні заклади, які забезпечують осіб з інвалідністю, громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та учасників антитерористичної операції послугами із санаторно-курортного лікування.

Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали  внаслідок Чорнобильської катастрофи» передбачено право вільного вибору громадянами, віднесеними до категорії 1, санаторно-курортного закладу відповідного профілю чи закладу відпочинку, та, за бажанням, здійснення доплати за надання додаткових послуг за рахунок власних коштів у разі недостатності суми щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок на санаторно-курортне лікування чи відпочинок у вибраному закладі.

До уваги пільгових категорій громадян надається інформація про санаторно-курортні заклади, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Інформація про санаторно-курортні заклади, які забезпечують осіб з інвалідністю, громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та учасників антитерористичної операції послугами із санаторно-курортного лікування

 

Прочитано 92 разів
   
© Деснянська районна у місті Чернігові рада рада.
© Електронна адреса: deadm@desn-rada.gov.ua