До уваги жертвам нацистських переслідувань! — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

29.01.2019

До уваги жертвам нацистських переслідувань!

Законом України від 18 вересня 2018 року№ 2542-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту окремих категорій осіб із числа жертв нацистських переслідувань та політичних репресій” жертвам нацистських переслідувань, які відносяться до ст. 61 та ст. 62, пільги на житлово-комунальні послуги будуть надаватися без врахування середньомісячного сукупного доходу сім'ї. Ці зміни набрали чинність 11.10.2018 року.

З порушеного питання Ви можете звернутись до Управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 44, каб. № 1, тел. 673-502.