До уваги студентів (курсантів) вищих навчальних закладів! — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

До уваги студентів (курсантів) вищих навчальних закладів!

Постановою Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до пункту 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів” від 15 листопада 2017 року № 872, змінено розміри соціальних стипендій:

1) студентам (курсантам) вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, які мають право на призначення соціальних стипендій - 890 гривень;

2) студентам (курсантам) вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, які мають право на призначення соціальних стипендій - 1180 гривень;

3) студентам (курсантам) вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, а також студентів (курсантів) вищого навчального закладу, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків - 2360 гривень.

Ця постанова застосовується з 1 листопада 2017 року.

З порушеного питання звертатися до вищих навчальних закладів.