До уваги керівників та головних бухгалтерів підприємств, установ, організацій Деснянського району, в яких працюють, несуть службу постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи! — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

01.10.2018

Нагадуємо, що відповідно п.6 Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.09.2005 року № 936, підприємства реєструються в управлінні праці та соціального захисту населення не пізніше ніж за два місяці до початку наступного бюджетного року (до 1 листопада) та подають:

- відомості про підприємство з визначенням кількості постраждалих осіб за категоріями отримувачів компенсацій та допомоги певних видів та кількості громадян, які працюють на територіях радіоактивного забруднення, а саме паспорт даних підприємства, працівники якого отримують компенсаційні виплати та допомогу, пов’язані із заробітною платою, згідно із Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (форма № 2), затверджений наказом Міністерства соціальної політики України від 22.06.2018 р. № 928;

- списки громадян із зазначенням прізвища, імені та по батькові, категорії, серії та номера посвідчення (за наявності), місця проживання (перебування), ідентифікаційного номера;

- графік відпусток громадян та розрахунок витрат для додаткової відпустки на наступний бюджетний рік.

У разі зміни зазначених відомостей, у тому числі найменування підприємства, його місцезнаходження та розрахункових рахунків, на які перераховуються кошти, та списків громадян підприємство повідомляє протягом 20 днів наступного місяця про такі зміни управління.

Керівники підприємств несуть персональну відповідальність за своєчасність подання розрахункових документів до уповноваженого органу та правильність призначення і нарахування компенсаційних виплат та допомоги певних видів.

Більш детальну інформацію можна отримати за адресою: вул. Шевченка, 44, каб. № 3 або за телефоном 60 68 63.