До уваги керівників та головних бухгалтерів підприємств, установ, організацій Деснянського району, в яких працюють, навчаються, несуть службу постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи! — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Структура порталу  

   

16.07.2018

До уваги керівників та головних бухгалтерів підприємств, установ, організацій Деснянського району, в яких працюють, навчаються, несуть службу постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи!

Повідомляємо, що наказом Міністерства соціальної політики від 22.06.2018р. № 928 «Про затвердження типових форм документів» затверджено нові форми паспорта даних підприємства, працівники якого отримують компенсаційні виплати та допомогу, пов’язані із заробітною платою або стипендією, згідно із Законом України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (форма № 2) та розрахунка видатків, пов’язаних із виплатою компенсацій та допомоги і наданням пільг, відповідно до Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (форма № 3).

Підприємствам необхідно подавати до уповноваженого органу документи щодо розрахункових витрат, пов’язаних з виплатою компенсацій та допомоги певних видів за новими встановленими формами.

Керівники підприємств несуть персональну відповідальність за своєчасність подання розрахункових документів до уповноваженого органу та правильність призначення і нарахування компенсаційних виплат та допомоги певних видів.

Більш детальну інформацію можна отримати за адресою: вул. Шевченко, 44, каб. № З, або за телефоном 60 68 63.

Прочитано 106 разів
   

СБУ

1 Верховна Рада

2 Президент

3 Державний реєстр виборців

4 Чернігівська ОДА

5 Чернігівська обласна рада

   
© Деснянська районна у місті Чернігові рада рада.
© Електронна адреса: deadm@desn-rada.gov.ua