До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

27.04.2017

Повідомляємо, що наказом Міністерства соціальної політики України № 111 від 25.01.2017 року «Про встановлення розмірів грошової компенсації вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2017 рік» затверджені розміри грошової компенсації продуктів харчування для громадян, віднесених до категорій 1 і 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2017 рік.

Так, розмір компенсації для Чернігівської області складає:

для осіб, віднесених до 1 категорії постраждалих – 398,40 грн;

для осіб, віднесених до 2 категорії постраждалих – 199,20 грн.

Вищезазначений наказ набрав чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з 1 січня 2017 року.

1 Верховна Рада

2 Президент