До уваги членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни! — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

До уваги членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни!

Законом України від 13 квітня 2017 року № 2014-VIII “Про внесення змін до статті 15 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” щодо надання членам сімей загиблих пільг без урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї”, частина 8 та 9 ст.15 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” виключена. Відповідно до цих змін пільги членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни будуть надаватися без врахування середньомісячного сукупного доходу сім'ї. Ці зміни набирають чинність з 01 липня 2017 року.

З порушеного питання Ви можете звернутись до Управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 44, каб. № 1, тел. 673-502.

1 Верховна Рада

2 Президент