Управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради проводить роботу по веденню Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

05.02.2016

Управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради проводить роботу по веденню Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (далі Реєстр) та контролю за цільовим використанням бюджетних коштів.

Станом на 01.02.2016 року до Єдиного державного автоматизованого реєстру пільгових категорій громадян включено 52129 осіб, які мають право на пільги відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку», «Про статус і соціальний захист дітей війни», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про Службу Безпеки України», «Про охорону дитинства».

За січень 2016 року відшкодовано за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам збитків, пов’язаних з наданням пільг на житлово-комунальні послуги на суму 1257040,73 грн.

На засіданнях комісії по призначенню усіх видів державної соціальної допомоги з початку року позитивно розглянуто 11 справ пільгових категорій громадян щодо внесення інформації про них до Реєстру за фактичним місцем проживання.

Станом на 01.02.2016 року 12 особам було відшкодовано витрати за безоплатне поховання учасників бойових дій та інвалідів війни на суму 12024,24 грн.

В січні 2016 року проводилася звірка з 40 підприємствами-надавачами житлово-комунальних послуг щодо правильності нарахування пільг.

На виконання Постанови КМУ від 4 червня 2015 р. № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доход сім’ї» в 2016 році розраховано право на пільги з врахуванням доходів 8549 пільговикам.

В 2016 році прийнято 322 декларації про доходи для визначення права на пільги.

З початку року до Реєстру включено 184 особи, які мають право на пільги. Знято з обліку 370 осіб.