Про діяльність державних соціальних інспекторів — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 44

28.02.2014

Про діяльність державних соціальних інспекторів

Тому з боку держави постійно здійснюється підтримка малозабезпечених сімей. Але, надання всіх видів державної соціальної допомоги є безповоротним лише за умови подання громадянами повної та достовірної інформації.
При зверненні за її призначенням громадяни дають згоду на збір інформації та обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», зазначених у заяві та наданих разом з нею документах, а також на збір інформації про сім'ю, доходи власність та майно, що відповідно до закону необхідно для надання державної соціальної допомоги.
Відділ державних соціальних інспекторів та контролю за цільовим використанням бюджетних коштів управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради перевіряє достовірність та повноту інформації про доходи і майновий стан осіб, які входять до складу сім’ї, що звертається за призначенням державної соціальної допомоги.
В зв’язку з цим головний державний соціальний інспектор та державні соціальні інспектори надають запити до органів державної податкової служби, органів Державтоінспекції, бюро технічної інвентаризації, органів державної фінансової інспекції, інших органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування для проведення перевірок достовірності даних, отриманих від осіб, які входять до складу сім’ї, що звертається за призначенням державної соціальної допомоги.
Звертаємо особливу увагу громадян на те, що у разі встановлення факту подання недостовірної або неповної інформації про доходи або майновий стан, яка вплинула на визначення розміру державної соціальної допомоги або встановлення права на її призначення, допомога припиняється та суми надміру виплаченої допомоги повертаються на рахунки управління. У разі відмови добровільної сплати надміру виплачених коштів, стягнення проводиться в судовому порядку згідно з чинним законодавством України.