Про виконання Програми соціально-економічного розвитку району на 2016 рік

У к р а ї н а

ДЕСНЯНСЬКА РАЙОННА У МІСТІ ЧЕРНІГОВІ РАДА

(восьма сесія сьомого скликання)

27 квітня 2017 року                                                               м.Чернігів                                                                               № 1 -8/VІІ

Про виконання Програми соціально-економічного розвитку району на 2016 рік

Відповідно частини 2 статті 41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Чернігівської міської ради від 19.06.2002 року «Про визначення повноважень, які здійснюють районні в місті ради та їх виконавчі органи» (3 сесія 24 скликання) з наступними змінами та доповненнями, та з урахуванням рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 27 лютого 2017 року № 32 «Про виконання Програми соціально-економічного розвитку району на 2016 рік», розглянувши підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку району на 2016 рік, районна у місті рада вирішила:

1. Прийняти до відома інформацію про виконання Програми соціально-економічного розвитку району на 2016 рік, (додається).

2. Зняти з контролю рішення районної у місті ради від 30 грудня 2016 року № 15-2/VІІ «Про Програму соціально-економічного розвитку району на 2016 рік» (друга сесія сьомого скликання).

Голова районної у місті ради                                                                                                                                   В.М. Грецький

Завантажити

Інформація про виконання