Відкриття університету третього віку. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Відкриття університету третього віку.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

"Головним ресурсом у боротьбі зі старістю є сама людина. Збереження гармонії тіла і духа в основному залежить від кожного з нас. Крім різних альтернатив життєдіяльності існує та, що надихає нас залишатись молодими, активними і наповненими сил. Ця альтернатива - освіта, і вона має супроводжувати людину протягом всього життя" - з такими словами, 4 жовтня 2017 року, директор територіального центру звернулась до підопічних під час урочистого відкриття освітньої послуги: "Університет третього віку" Цього року до освітніх лав територіального центру завітало понад 35 "студентів" всі вони мотивовані та активні.

Після вступного слова директора, психологом територіального центру було проведено інтерактивне заняття: "Будьмо знайомі!", під час якого наші студенти мали можливість познайомитись та дізнатись про переваги навчання протягом життя. серед яких: зайнятість, нова справа; хоббі, інтереси, захоплення; зростання авторитету; громадська діяльність; нове коло спілкування; самореалізація; нова якість життя; гарний настрій та багато іншого.

Нагадаємо в 2017 році відбувся 7 набір слухачів "Університету третього віку".

1 Верховна Рада

2 Президент