Проведено тренінг: "Інструменти комунікації та участі в житті громади" в рамках проекту: "Єднання поколінь на користь громад" — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

8 лютого 2018 року в територіальному центрі громадською організацією "Чернігів Європейський" було проведено тренінг: "Інструменти комунікації та участі в житті громади" в рамках проекту: "Єднання поколінь на користь громад" .

Петиції, електроні звернення, громадські слухання, місцеві ініціативи, робота коллцентру під час аварійних ситуацій та багато інших цікавих для пенсіонерів питань щодо інструментів участі громадян у розвитку Чернігова сьогодні презентувала людям поважного віку начальник прес-служби Чернігівської міської ради Чусь Наталія Михайлівна.

Про особливості надання соціальних та освітніх послуг, в межах можливостей територіального центру, людям поважного віку розповіла директор терцентру Носок Світлана Іванівна.

Проект «Єднання поколінь на користь громад» реалізується за підтримки «Програми сприяння громадський активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.