Територіальний центр опікується "Сонячними людьми" . — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Територіальний центр опікується "Сонячними людьми" .

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Люди з синдромом Дауна, їх у народі називають “сонячними”, бо вони зазвичай дуже доброзичливі, відкриті та наївні.

Цим людям потрібна постійна корекція та постійне навчання. Для їх успішної соціалізації дуже важливим є проживання кожного дня у соціальному середовищі, яке передбачає спілкування та визнання себе частиною колективу.

Територіальний центр опікується "Сонячними людьми" (старше 18 років), вони хоч і потребують особливої уваги та терпіння, адже головна сторона їх сторона життя - емоції, та все ж вони чудові.

Фахівцями центру з "Сонячними" людьми постійно проводяться корекційні заняття, бесіди, навчальні та розвивальні уроки, ми залучаємо їх до виступів на сцені та інших соціалізуючих заходів, які відбуваються в територіальному центрі.

Народження таких дітей не залежить від способу життя батьків, стану їх здоров’я, шкідливих звичок, харчування, статку, освіти, релігійних переконань чи національності.
Ніхто не може пояснити, чим обумовлена генетична аномалія у 21-й парі хромосом, у якій присутня третя хромосома. Десь кожне семисоте немовля в світі має синдром Дауна. Щороку в Україні народжується приблизно 450 таких діточок.

Сонячні люди добрі та щиро відкриті до суспільства, черга - за нами!