Святкуємо разом свято весни, ніжності, краси!!! — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Святкуємо разом свято весни, ніжності, краси!!!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Наближається весна разом з нею і швидке наближення самого довгоочікуваного свята в році, серед прекрасної половини людства, Міжнародного жіночого дня 8 березня.

Напередодні його відзначення до жіночої частини нашого колективу та до жінок, які перебувають на обслуговуванні в центрі з теплими словами привітання звернулась директор територіального центру: "Мої найщиріші вітання зі святом

8 Березня – сумлінним працівницям сфери надання соціальних послуг та жінкам, які отримують ці послуги. Сонячного вам тепла, весняного настрою, здоров’я, любові, поваги, здійснення мрій і сподівань, нев’янучої краси і жіночої чарівності", - побажала Світлана Носок.

Чудовим продовженням святкового заходу став концерт від сильної половини людства - хору справжніх чоловіків "Goldеn Men" (Золоті чоловіки), які подарували позитивні емоції всім присутнім жінкам.